Kdo nezná Meryl není plnohodnotným člověkem :D

Blog dosud nebyl aktivován. Jako potvrzení Vám byl odeslán e-mail, obsahující aktivační klíč. Pokud jste vlastníkem tohoto blogu a nedostali jste aktivační e-mail, nebo jste jej omylem smazali, přihlaste se prosím a nechte si jej poslat znovu.

Prosinec 2009

1. BLESKOVKA!!!!!!!!!

10. prosince 2009 v 21:28 | Terezie |  Bleskovky
Tak tu máme 1. blesovku :D 1.Alespoň 3 filmy, ve kterých hrála Meryl Streep. 2.Za jaký film(y) dostala Meryl Oscara? 3.Znáš Vůbec Meryl Streep?? 4.Kolik oscarů celkem vyhrála??? 5. Co chceš na diolom???

Meryl v Římě

9. prosince 2009 v 19:57 | Terezie |  Fotky
Přidávám další Meryliny fotky :D tak snad se vám budou líbit, protože jí to tam opravdu sluší :D

Co řekla

7. prosince 2009 v 18:16 | Terezie
"Od svých čtyř let jsem nosila brýle a v sedmé třídě jsem je začala nenávidět, nechtěla jsem si je nasadit. Moje matka málem jela do školy, aby mě společně s učitelkou přinutily vzít si je. Ale já jsem odmítala, chtěla jsem být hezká..."

"Každý z nás byl kdysi tříletým dítětem, které stojí uprostřed obývacího pokoje a všichni ho obdivují, jak je úžasné. Všichni jsme pak dospěli, ale jen ti, z kterých se stali herci, za tu exhibici uprostřed pokoje dostávají zaplaceno."

"Byla jsem podivné dítě. Ráda jsem si představovala, jak bych vypadala, kdybych byla stará. Vzala jsem třeba matčinu tužku na obočí a nakreslila si vrásky. Vidím to jako dnes, tu malou desetiletou holku, jak sedí schoulená v křesle s tím smutným, unaveným obličejem. Bylo opravdu zajímavé, že se mi líbilo něco takového dělat. Ale vzpomínám si, že jsem necítila smutek, já se jen vžívala do role."

"Vždycky jsem se vlastně cítila na čtyřicet, a když jsem do té čtyřicítky zestárla, najednou jsem měla pocit, jako když mi konečně padnou šaty. A už jsem nechtěla být ničím jiným než sama sebou."

"Chtěla jsem být pokladník, místopředseda nebo aspoň členka studentské rady, ale nic z toho se nepodařilo. No a pak jsem našla lahvičku s peroxidem vodíku, odbarvila se a... stala se královnou absolventského večírku."

"O navrhování kostýmů jsem kdysi psala diplomku a u každé role se zajímám o to, jak je definována tím, co má na sobě."

"Vždycky jsem byla těsně svázaná se svými blízkými. A vždycky jsem věděla, že chci najít toho pravého a založit rodinu. Nikdy jsem nechtěla žít sama."

"Důvěra a ochota přizpůsobit se - a když se schyluje k hádce, co nejdřív zavřít pusu. Není univerzální návod na to, jak vybudovat šťastnou rodinu, vždycky je to vrcholná diplomacie."

"Můj soukromý život je moje paleta a ta zůstane v ateliéru. Nikomu ji neukážu. Všechno, co opustí stěny našeho domu, je hotový obraz. A to musí stačit."

"Nemůžete být zhýčkaní, pokud si stále ještě sami žehlíte."

"Jsou dny, kdy mě lidé přeceňují. Ale není to dnes." (při přebírání ceny Emmy za seriál Andělé v Americe)

"Miluju natáčení komedií, ale lidé mi nedávají moc šancí, abych v nich hrála."

"Nesnáším kouření. Páchne to."

První fotky :D

7. prosince 2009 v 18:11 | Terezie |  Fotky

Meryl Streep

6. prosince 2009 v 21:54 | Terezie
Pokud i vy stejně jako já máte rádi Meryl Streep, je pro vás můj blog jako stvořený :D :D :D